Introducere:
Strungul profesional pentru lemn pentru balustrada scarilor este conceput pentru a modela si taia lemnul in diferite dimensiuni
si forme. Poate prelucra diverse coloane de scara, coloana romana, coloana generala, mese sau scaune
picioare, lavoar, picioare de masă din lemn, bâtă de baseball, mobilier din lemn pentru mașini, coloană de pat pentru copii etc.
Există 2 lame rotative de forme diferite în această poziție:
Lama de strunjire 1: Lama de strunjire brută, prelucrarea brută a lemnului poate realiza o întoarcere rapidă a lemnului și
îmbunătățirea eficienței de lucru a mașinii.
Lama de strunjire 2: Lama de strunjire fină este o unealtă de strunjire de finisare. După prelucrarea brută a lemnului, în continuare
finisarea se realizează pentru a face forma lemnului prelucrat mai netedă.


Caietul de sarcini:
| Model de strung | 1516 Strung Profesional pentru Lemn Pentru Balustrada Scarilor |
| Dimensiunea maximă de procesare | 160 mm diametru x 1500 mm lungime |
| Sistem de conducere | Motor pas cu pas și drivere |
| Cantitatea de lame | 2 |
| Viteza maximă de alimentare | 35 mm/s |
| Viteza axului | 0-3500 rpm |
| Precizie | 0,001 mm |
| Sistem de control | Sistem de control de panou |
| Dimensiunea mașinii | 3300x1500x1600mm |
| Greutate | 1600 kg |

Strung Profesional pentru Lemn Pentru Balustrada ScarilorAplicație de mostre:
Scări, balustrade pentru scări, stâlpi noi pentru scări; picioare de masă; Picioare de masă; picioare de masă de canapea;scaun de bar
picioare; picioare de scaun; stâlpi pentru brațul scaunului; targi pentru scaune; balustrade de pat, stâlpi de lampă, bâte de baseball.


Ambalare și livrare:
Întreaga mașină va fi complet învelită cu folie de plastic pentru a evita ruginirea în timpul transportului și
apoi fixat pe un palet robust de țeavă de oțel de fier cu o cutie de lemn pentru transport maritim.
Ambalaj interior:
· Acoperiți întregul strung cu folie extensibilă profesională.
· Folie de folie extensibilă cu protecție cu spumă la fiecare colț.
Ambalaj exterior:
· Cutii standard de export din lemn și cutii de placaj.
· Economisiți spațiul de încărcare a containerului cât mai mult posibil.
transport:
· Susținem mare, aer, sol și expres.
Detalii de ambalare:
Ambalaj exterior: cutie standard de placaj pentru export maritim.
Ambalaj interior: folie elastică-rezistentă la umiditate și folie de plastic.
PS: De asemenea, putem împacheta în funcție de cerințele dumneavoastră.

Tag-uri populare: strung profesional pentru lemn pentru balustrada scarilor, China strung profesional pentru lemn pentru balustrada scarilor furnizori, producatori, fabrica











